خرید اعتباری مواد شیمیایی و تجهیزات مختص اعضای هیات علمی

مقدمه:

طرح اعتبار خرید مواد شیمیایی، ظروف، تجهیزات و خدمات آنالیز بدون نیاز به تسویه آنی، یکی از طرح های مصوب در شرکت توسعه مهندسی الماس واره دانش جهت کمک به پیشبرد و همچنین رفع موانع پژوهش می باشد. نتایج این طرح با توجه به مطالعه میدانی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های مختلف در سراسر کشور بدست آمده است.

هدف طرح :

  • حذف فرایند پرداخت نقدی توسط اساتید

ویژگی ها و مزایای اصلی طرح :

  • حذف بروکراسی اداری و رفت وآمد اساتید و دانشجویان برای تسویه فاکتور و کاهش دغدغه های مالی آنها
  • افزایش سرعت پیشرفت پژوهش با کاهش زمان انتظار برای تخصیص گرنت به اساتید
  • افزایش تمرکز اساتید و دانشجویان روی پژوهش به جای تمرکز بر نقد کردن فاکتورها
  • شارژ مازاد گرنت پژوهشی اساتید به میزان یک درصد گرنت استفاده شده

شرح طرح :

در این طرح ابتدا استاد مبلغ مورد نظر برای دریافت اعتبار را در سایت تمادکالا ثبت می‌نماید. سپس ادمین سایت با استاد تماس گرفته و هماهنگی لازم برای ارسال چک ضمانت و شارژ کیف پول استاد را انجام می‌دهد. بعد از این مرحله استاد می‌تواند بدون پرداخت هزینه، مستقیما” و در اسرع وقت کالا و یا خدمات آنالیز مورد نیاز خود را از سایت فروشگاهی تمادکالا و پلتفرم خدمات آنالیز مهامکس، دریافت نماید.

در ادامه، پس از خرید توسط اساتید،  شرکت الماسواره فاکتور اقلام و خدمات خریداری شده را صادر و در اختیار اساتید قرار خواهد داد.

بعد از تحویل فاکتور، اساتید مبلغ فاکتور را از معاونت پژوهشی دانشگاه دریافت نموده و تا 15 ام ماه بعد، نسبت به تسویه با شرکت الماس واره از همان کارتابل خود در سایت تمادکالا اقدام می نمایند.

  • پس از تسویه بدهی، مبلغ گرنت مجدد در حساب کاربری اساتید شارژ خواهد شد.
  • به میزان یک درصد مبلغ خرید قبلی، به عنوان هدیه در کیف پول استاد، شارژ خواهد شد.
  • در صورت عدم تسویه مبلغ فاکتور توسط دانشگاه در زمان مقرر و با هماهنگی کارشناس شرکت الماس واره، امکان پرداخت اقساطی مبلغ فاکتور نیز وجود دارد.

مراحل اجرای طرح :

مراحل اجرایی طرح در فلوچارت زیر نشان داده شده است:

 

راه های ارتباطی برای دریافت اطلاعات بیشتر:

تلفن: 02191070871 داخلی 251 و 220

ایمیل: info@tamadco.com

به محتوای این صفحه امتیاز دهید


۱ از ۵
برچسب ها :

مقاله های تمادکالا

شاید برای خیلی ها این سوال پیش آمده باشد که به چه موادی “نانو مواد” می گویند و اصلا “نانو” به چه معنی است؟ قصد داریم در مقاله پیش رو توضیحاتی در مورد فناوری نانو و نانومواد بدهیم. علم و فناوری نانو به دستکاری و تغییر مواد و باالتبع خواص آنها در ابعاد کوچک(نانو) گفته […]

هیچ چکیده‌ای موجود نیست زیرا‌این یک نوشته حفاظت شده است.

میکروسکوپ نوری قطبیده شده (Polarizing Microscope) نور از دو میدان الکتریکی و مغناطیسی عمود بر هم تشکیل شده و بطور سینوسی در حال نوسان می‌باشند. ارتعاشات میدان الکتریکی نور غیر پلاریزه در یک نقطه در همه جهات می‌باشد. در اکثر مواد وقتی یک دسته پرتو نوری به آنها وارد شود سرعت انتشار و نحوه انتشار […]

تیتراسیون، تیتر کرن یا تیترامتری یک روش آزمایشگاهی رایج در شیمی تجزیه است که به صورت کمی غلظت نامعلوم یک آنالیت را تعیین می کند. این اندازه گیری و تعیین غلظت نامعلوم یک آنالیت یا یک محلول مجهول توسط آنالیزها و روش های مختلف انجام می شود که در ادامه ی مطلب آن ها را […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برخی از مشتریان تمادکالا