منو

فروش تجهیزات آزمایشگاهی

فروش تجهیزات آزمایشگاهی

فروش تجهیزات آزمایشگاهی در  فروشگاه اینترنتی تمادکالا  به محققین و صنعتگران گرامی انجام می شود. در راستای تسهیل خدمات آزمایشگاهی و تعامل بیشتر با دانشجویان و صنعتگران این خدمت  با کمترین حاشیه سود، انجام می شود و در کمترین زمان ممکن به سراسر کشور ارسال می شود. هدف این مجموعه فراهم نمودن دسترسی سریع، آسان و ارزان به خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته و استفاده از مشاوره‌های تخصصی در جهت ارتقاء کیفیت تحقیقات صنعتی، دانشگاهی و پژوهشی می‌باشد.

فروش تجهیزات آزمایشگاهی

لازم به ذکر است تجهیزات آزمایشگاهی ارایه شده در این فروشگاه با تخفیف های نزدیک به نمایشگاه ساخت ایران عرضه می شود و در بعضی از موارد قیمت ها از قیمت های عاملین فروش تخصصی نیز پایین تر است. همچنین کلیه گارانتی های شرکت های سازنده نیز همراه با تجهیزات ارایه خواهد شد. یکی دیگر از خدمات ارایه شده در زمینه تجهیزات، ارایه پیش فاکتور تجهیزات خارجی و همچنین خرید و تحویل دستگاه به مشتریان می باشد. برای این منظور کافی است تقاضای خود را در داخل سایت ثبت و یا به آدرس ایمیل فروشگاه ارسال کنید.

فروشگاه اینترنتی تمادکالا  اقدام به فروش انواع تجهیرات آزمایشگاهی عمومی مانند انواع کوره های حرارتی، آون، هیتر و … و همچنین تجهیزات تخصصی مانند اسپکتوفوتومتر، تجهیزات و پمپ خلا،  اسپاترینگ، الکتروریسی و … کرده است. هدف این مجموعه فراهم نمودن دسترسی سریع، آسان و ارزان به تجهیزات آزمایشگاهی با تخفیفات نمایشگاه ساخت ایران برای مجموعه ها و متخصصانی که به هر طریق موفق به حضور و استفاده از خدمات این نمایشگاه نشده اند.

راه‌اندازی یک وب سایت با امکانات فنی و کاربر پسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات، ارسال سریع محصولات درخواستی به سراسر کشور، انجام سریع خدمات آزمایشگاهی همراه با تجزیه و تحلیل نتایج و سایر خدماتی که در آینده به این فروشگاه اضافه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدید این فروشگاه در ارائه خدمات نوین پژوهشی می‌باشد.

تجهیزات عمومی آزمایشگاهی

شرکت تماد کالا آماده ارائه خدمات در زمینه فروش تجهیزات عمومی آزمایشگاهی میباشد. تجهیزات عمومی آزمایشگاهی وسایل و لوازمی هستند که دراکثر آزمایشگاه ها موجود می باشد. شما می توانید با مشاوره با کارشناسان ما خرید تجهیزات عمومی آزمایشگاهی خود را ثبت کنید.در ادامه با تجهیزات عمومی آزمایشگاهی آشنا می شوید.

فروش تجهیزات عمومی

کوره آزمایشگاهیکوره آزمایشگاهی

کوره ها وسایلی هستند که باعث کرمایش ماده میشوند. کوره های مورد استفاده در آزمایشگاه معمولا دارای بازه دمایی از 400 تا 1200 درجه سانتیگراد هستند. عمدتا کوره هایی که در آزمایشگاه مورد استفاده قرار میگیرند از نوع المنتی هستند(اساس گرمایش آنها با المنت است).

از بخش های مهم کوره میتوان به محفظه داخلی، آجرهای عایق، المنت ها و پد کنترل اشاره کرد. تفاوت عمده کوره ها را مواردی که گفته شد مشخص میکنند.

نوع اصلی ای از کوره ها که در آزمایشگاه های شیمی استفاده میشوند، کوره های صندوقی هستند. این کوره ها به شکل یک محفظه صندوق مانند هستند که نمونه درون آنها قرار گرفته و در آنها بسته میشود. دیواره داخلی کوره با آجرهای عایق پوشانده شده تا از خروج گرما جلوگیری کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوره های آزمایشگاهی، میتوانید مقاله “انواع کوره های آزمایشگاهی” را مطالعه فرمایید.

فروش کوره آزمایشگاهی

فروش انکوباتور آزمایشگاهیانکوباتور

انکوباتورهای آزمایشگاهی دستگاه هایی هستند که دما، رطوبت و دیگر شرایط محیطی را در مقدار دلخواه نگهداری میکنند. اتکوباتورها محفظه هایی ایزوله هستند که بسته به نوعشان از ورود و خروج هوا جلوگیری میکنند.

انکوباتورها دارای سنسور و المنت هستند که با استفاده از اینها میتوانند دما را در مقدار دلخواه نگهداری کنند. تامین رطوبت آنها از طریق مخزن آب و سیستم گزمایش آنها خواهد بود.

انکوباتورها عمدتا برای نگهداری، رشد و کشت سلولها استفاده میشوند. این وسیله از تجهیزات بسیار مهم در آزمایشگاه های کشت سلولی به حساب میرود. برخی از انکوباتورها قابلیت کنترل سطح CO2 را نیز دارند.

فروش انکوباتور آزمایشگاهی

پی اچ مترپی اچ متر

پی اچ متر دستگاهیست که برای اندازه گیری pH محلول های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. pH ملاک اندازه گیری میزان اسیدی یا بازی بودن محلول است.(ملاکی از غلظت یون H+ درون محلول)

پی اچ متر ها نسبت به کاغذ های تورنسل دقت بسیار بسیار بیشتری دارند و دیگر مزیت آنها نیز این است که میتوانند pH را به صورت مداوم مانیتور کنند. ارزیابی pH توسط کاغذهای تورنسل به عهده کاربر است و خطای زیادی دارد.

سرعت و میزان پیشرفت بسیاری از واکنش ها به pH محیط واکنش وابسته است. به همین دلیل یکی از کاربردهای مهم pH متر ها برای اندازه گیری میزان پیشرفت واکنش های شیمیایی است.

فروش پی اچ متر آزمایشگاهی

تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی

تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی ، تجهیزاتی هستند که در آزمایشگاه های تخصصی استفاده می شوند. شرکت تماد کالا این امکان را فراهم کرده است تا از با دریافت مشاوره رایگان فروش تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی را خریداری کنید. در ادامه می توانید لیست تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی را مشاهده کنید.
فروش تجهیزات تخصصی

مشاوره خرید تجهیزات آزمایشگاهی

شرکت تماد کالا این امکان را فراهم کرده است تا با دریافت مشاوره رایگان از خدمات تخصصی مشاوره ما استفاده کنید. خرید تجهیزات آزمایشگاهی در تمادکالا به صورت آنلاین و به صورت حضوری انجام می شود. در همین راستا مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز فرآیند خرید خود را تکمیل نمایند و کارشناسان تمادکالا نیز در اولین روز کاری پس از تکمیل فرآیند خرید، سفارش مشتری را مورد بررسی و ارسال قرار می دهند.

ارسال تجهیزات آزمایشگاهی

فروشگاه اینترنتی تماد کالا این امکان را فراهم کرده است تا پس از خرید تجهیزات آزمایشگاهی به صورت آنلاین ، تمامی محصولات مورد نیاز شما به به مقصد دلخواه ارسال کند. با توجه به حساس بودن تجهیزات آزمایشگاهی ،بسته بندی تماد کالا به صورت حرفه ای و با تخصصی انجام می شود

برخی از مشتریان تمادکالا