
اطلاعات تکمیلی |
|
|---|---|
| بسته بندی | قیمت به ازای 1 کیلوگرم است . این محصول در بسته های 4 کیلویی به فروش میرسد . |
| نکات مهم محصول | قیمت به ازای 1 کیلوگرم است . این محصول در بسته های 4 کیلویی به فروش میرسد . |