منو

فروش ظروف آزمایشگاهی

فروش ظروف آزمایشگاهی ؛ شیشه آلات آزمایشگاهی و ظروف شیشه ای

فروش ظروف آزمایشگاهی و شیشه آلات آزمایشگاهی در فروشگاه اینترنتی تمادکالا به صورت جزیی و کلی انجام می پذیرد. انواع مختلف ظروف آزمایشگاهی مانند بشر، ارلن، پیپت، استوانه مدرج، پتری دیش در جنس های مختلف پلاستیکی، شیشه ای و همچنین استیل با بهترین کیفیت عرضه می شود. در حال حاضر برند تمام ظروف شیشه ای ارایه شده در فروشگاه Uniglass می باشد. در صورتی که مشتریان محترم نیاز به خرید ظروف آزمایشگاهی با برند دیگری را داشتند می توانند در فرم تقاضا آن را مطرح کنند. همچنین در صورتی که تقاضای ظرفی را داشتید که در لیست ما وجود نداشت می توانید تقاضای تهیه آن را بدهید. تعداد شیشه های درخواستی روی قیمت آن تاثیر گذار است. همانطور که در سایت هم واضح است، تقسیم بندی انجام شده بصورت ۱ تا ۱۰ ظرف، ۱۱ تا ۵۰ ظرف و از ۵۰ ظرف به بالاست تا درصورت خرید عمده بتوانیم قیمت های مناسبی را به شما ارایه کنیم. توانایی شرکت در واردات و همچنین ارتباط با تجار با سابقه بازار باعث شده است ظروف آزمایشگاهی با قیمتی مناسب در اختیار محققین، مراکز تحققاتی و همچنین مراکز صنعتی قرار گیرد.

فروش انواع ظروف آزمایشگاهی - خرید ظروف آزمایشگاهی

فروش ظروف آزمایشگاهی پرکاربرد

خرید ظروف آزمایشگاهی با بسته بندی مناسب و ارسال به سراسر کشور

خرید انواع ارلن - فروش ظروف آزمایشگاهی - خرید ظروف آزمایشگاهیارسال ظروف با بسته بندی مناسب به تمام کشور انجام می شود. مشتریان محترم می توانند حتی یک بشر هم سفارش دهند و در آدرسی که تمایل دارند، در هر کجای کشور دریافت کنند. هزینه ارسال در شهر تهران به ازای خریدهای بالای 100 هزار تومان به صورت رایگان و به ازای خریدهای زیر 100 هزارتومان مبلغ 10 هزار تومان می باشد. برای شهرها و استان های دیگر بسته به مسافت و همچنین وزن کالا، هزینه ارسال محاسبه و به قیمت خرید اضافه خواهد شد. هزینه ارسال در شهرستان ها بر اساس فرمول پست پیشتاز می باشد. زمان ارسال نیز در تهران نهایتا ۲ روز و در شهرستان ها بسته به مسافت بین ۲ تا ۴ روز خواهد بود. بسته بندی مورد استفاده در فروشگاه و همچنین نوع پست به صورتی است که اجناس سالم به دست خریداران برسد و درصورت بروز هر مشکلی فروشگاه اجناس را مرجوع و یا هزینه آن را به حساب مشتری واریز می کند.

یکی از اهداف تمادکالا، ایجاد بستری مناسب برای مشتریان خود جهت دسترسی به انواع کالا و خدمات آزمایشگاهی است، بر همین اساس و به دلیل آنلاین بودن تمامی مراحل از سفارش تا دریافت کالا و همچنین محتوای مناسب به ازای هر محصول، مشتریان محترم در اقصی نقاط کشور می توانند ضمن بررسی و انتخاب دقیق کالای مورد نظر خود از بین طیف وسیعی از کالاهای ارائه شده در وقت و هزینه خود نیز صرف جویی کنند. در همین راستا مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز فرآیند خرید خود را تکمیل نمایند و کارشناسان تمادکالا نیز در اولین روز کاری پس از تکمیل فرآیند خرید، سفارش مشتری را مورد بررسی و ارسال قرار می دهند. راه‌اندازی یک وب سایت با امکانات فنی و کاربر پسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان و همچنین سیستم هوشمند پیگیری سفارشات، انجام سریع خدمات آزمایشگاهی همراه با تجزیه و تحلیل نتایج و سایر خدماتی که در آینده به این فروشگاه اضافه خواهد شد، نشان‌دهنده رویکرد جدید این فروشگاه در ارائه خدمات نوین پژوهشی می‌باشد.

لیست کامل ظروف آزمایشگاهی

مزایای خرید ظروف آزمایشگاهی از تمادکالا

فروش انواع لوله آزمایش - فروش ظروف آزمایشگاهی - خرید ظروف آزمایشگاهیامکانات زیر تنها بخشی از ویژگی های تمادکالا در زمینه تامین ظروف آزمایشگاهی می باشد:

  • امکان تهیه ظروف به صورت جزیی و کلی
  • ارائه فاکتور جهت دریافت هزینه از دانشگاه و مراکز دولتی و آموزشی
  • تامین ظروف آزمایشگاهی از برندهای معتبر دنیا مطابق با درخواست و سفارش شما
  • سفارش و پرداخت سریع و آسان به صورت آنلاین
  • بسته بندی اصولی ارسال به تمامی نقاط ایران با خدمات پستی ویژه در اسرع وقت
  • تضمین سلامت کالا در حین حمل و نقل

 

برخی از مشتریان تمادکالا